2KA GAYRİMENKUL

hakkımızda

Biz KİMİZ

2 ka gayrimenkul A.ş.

1985 yılında Yönetim Kurulu Başkanımız Emin Akça tarafından kurulan AKEL, 17 m2’lik bir ofiste tekstil alanında hizmet vermeye başladı. AKEL, etkin ve kararlı yürüyüşün ilk adımını 1995 yılında 1.000 m2’lik fabrika binasını inşa ederek atmıştır.

AKEL, 1998 yılında Kestel Organize Sanayi Bölgesi’nde 15.000 m2 kapalı alan üzerine tekstil fabrikasını inşa etti.

AKEL kuruluş tarihi, değer yaratmayı, gelişimin sürekliliğini, etkin ve açık bilgiyi kendine ilke edinmiştir.

Kalite ve müşteri odaklı gelişerek yetkinlik gücümüzü artırarak sektör haline gelmek en büyük hedefimizdir.

AKEL, sürekli gelişimi ve teknolojileri ile günümüzün ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve gelişimin sürekliliği için yapılan yatırımların bir maliyet olmadığını kabul etmiştir.

AKEL, markanın ve markanın temsil ettiği kalite anlayışının simgesi haline gelmiştir.

AKEL 2012 yılında tekstil alanındaki başarılarını da arkasına alarak, inşaat alanında söz sahibi olmak için gayrimenkul firmasını kurulmuş ve faaliyetinin başlangıcından bu yana büyük çaplı ve yüksek teknoloji ürünü birçok proje ile adını duyurmuştur.

 

Platformlardaki faaliyetlerini, Mühendislik-Tedarik-İnşaat esaslı “Anahtar Teslim” projeler ile üstün bir pozisyon kazanmıştır.

2019 yılı itibariyle 2KA GAYRİMENKUL A.Ş.’nin kurarak, faaliyet sahası, üstün teknolojik ve idari altyapısı, inşaat sektöründeki lider pozisyonu, teknik ve idari personeli, güçlü makina-ekipman parkı ve finansman temin kabiliyetleri ile de Bursa’nın bir çok bölgesinde anahtar teslim projeler üretmeye kararlılıkla devam etmektedir.

İnşaat sektöründe, kent mimarisine estetik ve yaşama değer katan projeleri ile dikkat çeken 2KA Gayrimenkul A.Ş. bugüne kadar Akel Tekstil, Gold Hotel, 2KA PLAZA başta olmak üzere çok sayıda yeni nesil proje hayata geçirdi. Odak noktasına insanı koyarak her adımında hassas kararlarla yol alan 2KA Gayrimenkul A.Ş. ; köklü geçmişi, güçlü finansal yapısı, yüksek kalite anlayışı, yenilikçi mimari tarzı ve doğaya dost yaklaşımı ile bir çok konut ve ticari ünite inşa etti.

 

2 KA gayrimenkul A.Ş.

Doğru Yatırım İçin !

Modern yapılar,

Yeni Nesil Ofisler...

Kurulduğu günden bu yana öncü olma, girişimcilik, güven, istikrar ve takım çalışması ilkelerinden taviz vermeyen 2KA Gayrimenkul A.Ş. , yüksek müşteri memnuniyeti ve sosyal sorumluluk anlayışını temel şirket prensipleri olarak görüyor. Gerçekleştirdiği projelerle konumlandığı lokasyonların mimari, sosyal ve finansal gelişimine öncülük etmeyi hedefleyen 2KA Gayrimenkul A.Ş. , gelecek nesillere sürdürülebilir yapılar bırakma misyonuyla yüksek katma değerli projeler geliştirmeye devam ediyor.

TESLİM EDİLEN PROJELER

Kurulma amacı üst düzey hizmet anlayışını inşaat alanında da göstermek olan 2 KA GAYRİMENKUL bugüne kadar bir çok seçkin projeye imza atmıştır…